+90 232 368 68 09

Sarf Malzemeler

Barkod Etiketleri

Her ebat, baskılı-baskısız, renkli renksiz rulo barkod etiketleri imalatımız mevcuttur. Barkod etiketleri, ürünlerin barkodlanması aşamasında kullanılan rulo şeklindeki yapışkanlı kağıtlardır.

Kağıt Bazlı Etiketler

Kendinden Yapışkanlı Etiketlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler…Etiket ölçüsünün doğru ifade edilmesi hem etiket üreticisi, hem de etiket siparişi veren açısından büyük önem taşır.

Etiketin akış yönüne paralel olan kenarı uzunluk, etiketin akış yönüne ters olan kenarı ise genişlik olarak ifade edilir.Etiketin ölçüsü 20×40 mm. olarak ifade edildiğinde; ilk sayı (20) genişliği, ikinci sayı ise (40) uzunluğu ifade eder.Kendinden yapışkanlı etiketlerde, yapıştırılacak ürün ve yüzey dikkate alınarak etiketin ve yapışkanın cinsi belirlenir.

Endüstriyel Etiket

Zor yüzeylere yapılacak her türlü etiketlemelerde, Monitör ve LCD üzeri etiketlemelerde, ısıya ve soğuyu dayanıkıl bütün etiket çözümlemelerinizde,labels2

Doğru Tercih, Kesin Çözüm

Endüstriyel Etiket için uygulama alanları, kullanım şartları gibi değişik kriterlere göre müşteriye özel etiketler üretmektedir. Bu sektördeki geniş ve benzer ürün portföyü sebebiyle endüstriyel etiketler albenisi olması yanında fonksiyonel işlevlerede sahip olmalıdır.

Gıda Etiket

İşlevsel etiketlerden, temel ürün etiketlerine, promosyon etiketlerinden, güvenlik etiketlerine dek gıda sanayinin tüm gereksinimlerine yanıt verilir…

Tüketicilerin yiyecek ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerde kullanıldıklarından dolayı, gıda etiketlerinin sağlıklı koşullarda üretilmeleri ve güven verici olmaları gerekmektedir.

Başarılı bir gıda etiketinin tasarımında, ürünün nerede ve hangi koşullarda saklanacağı, nasıl nakledileceği ve müşteriye nasıl sunulacağı gibi birçok etken göz önünde bulundurulmalıdır.slide2

TERMAL RULOLAR

Termal rulolarımız ithal kağıtlardan üretimiş olup, ürünlerimizde Jujo, Termax ve Mitsubishi marka kağıtlar tercih edilmektedir.

Tüm termal rulolarımız istenilen her ölçü ve ebatta, baskılı ve baskısız olarak üretilmektedir.

Otokopi (Kopyalı) Rulolar

Otokopi rulolar, isteğe bağlı olarak 2 veya 3 nüshalı, baskılı veya baskısız olarak üretilmektedir.

Üretimimizde ithal kağıtlar tercih edilmekte ve istenilen ebatlarda üretim yapılmaktadır.

1. Hamur – Tek Nüsha Rulolar

1. Hamur rulolarımızın üretiminde ithal kağıtlar tercih edilmektedir.

Tüm 1. hamur rulolarımız istenilen her ölçü ve ebatta, baskılı ve baskısız olarak üretilmektedir.

Özel Kesim Rulolar

Adından da anlaşılabileceği üzere, Özel Kesim Rulolarımız piyasada yaygın olmayan kağıtlardan ve çok değişik ebatlarda üretilmektedir. Kraft, 1. Hamur, Kuşe veya aydinger gibi çeşitli kağıt tipleri kullanılabilmekle beraber, 0.6 mm inceliğe kadar rulolar tarafımızdan üretilebilmektedir.

Başlıca Kullanım Alanları: Para sayma amkineleri, kağıt ebatlama makineleri, sayım üniteleri vb.

Benzin İstasyonu Pompa Yazarkasa Ruloları

Restoran Mutfak Yazıcı Ruloları